Market Leader Inter. 3ed. CD

Market Leader Inter. 3ed. CD – Business English, który nadąża za światem

Market Leader Inter. 3ed. CD to kurs Business English zaprojektowany tak, aby odpowiadać na zmiany zachodzące w realnym środowisku biznesowym. To propozycja dla osób, które chcą rozwijać nie tylko język, ale też zrozumienie kluczowych tematów gospodarczych i sposobów komunikacji w międzynarodowych zespołach. Materiały zostały przygotowane przy współpracy z Financial Times, dzięki czemu nauka opiera się na aktualnych kontekstach i wiarygodnych źródłach.

W trzeciej edycji nacisk położono na świeżość treści oraz wielokanałowe podejście do nauki. Kurs jest układany tak, by systematycznie wzmacniać sprawności językowe: czytanie, słuchanie, rozumienie oraz praktyczne użycie słownictwa w sytuacjach biznesowych. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą czuć się pewniej podczas rozmów, spotkań i prezentacji – zarówno w pracy, jak i w trakcie międzynarodowej współpracy.

Jeśli szukasz materiałów, które nie są oderwane od bieżących wydarzeń, ta edycja jest szczególnie trafiona. Wykorzystuje nowoczesne formy pracy, a jednocześnie utrzymuje przejrzystą strukturę lekcji, dzięki czemu nauka jest zorganizowana i przewidywalna.

Co nowego w trzeciej edycji? 100% świeżych materiałów i aktualne konteksty

Trzecia edycja Market Leader Inter. 3ed. CD wyróżnia się tym, że w wielu obszarach postawiono na całkowicie nowe treści. W praktyce oznacza to, że uczysz się na materiałach, które zostały przygotowane specjalnie do tej edycji – bez wykorzystywania starych rozwiązań. To ważne dla osób, które chcą nadążać za językiem biznesu, bo ten zmienia się równie szybko jak sam rynek.

W kursie pojawia się 100% nowy materiał w lekcjach Case Studies, wzbogacony opiniami prawdziwych ekspertów. Dzięki temu studia przypadków nie są tylko ćwiczeniem językowym, ale też sposobem na zrozumienie, jak myślą i argumentują specjaliści. To przekłada się na lepsze przygotowanie do dyskusji i prowadzenia rozmów opartych na faktach.

Równolegle otrzymujesz 100% nowe teksty do czytania, oparte na artykułach z Financial Times. Dodatkowo przygotowano 100% nowe teksty do słuchania, w tym wywiady, które można również obejrzeć na dołączonym DVD-ROM-ie. Taki zestaw pozwala trenować rozumienie ze słuchu w różnych formatach – od rozmów po materiały wideo.

Nowe lekcje i podejście do różnic kulturowych

W Market Leader Inter. 3ed. CD znajdziesz nowe lekcje Business Across Cultures, które koncentrują się na wpływie różnic kulturowych na komunikację w świecie biznesu. To temat szczególnie ważny dla osób pracujących w środowisku międzynarodowym, współpracujących z partnerami z innych krajów lub przygotowujących się do spotkań w firmach o zróżnicowanej kulturze organizacyjnej.

W praktyce takie lekcje pomagają budować świadomość językową i komunikacyjną: jak dobierać ton wypowiedzi, jak formułować prośby i sugestie oraz jak unikać nieporozumień wynikających z różnic w stylu komunikacji.

Materiały multimedialne: DVD-ROM, FT.com i ćwiczenia do wideo

Jednym z najmocniejszych atutów kursu jest nowy DVD-ROM dołączony do podręcznika. Zawiera on materiały filmowe pochodzące ze strony FT.com, a także zestawy ćwiczeń dopasowanych do materiału wideo. To wygodne, bo możesz trenować język w trybie „od treści do zastosowania” – najpierw oglądasz i słuchasz, a potem utrwalasz konkretne elementy.

Na DVD-ROM-ie znajdziesz również nagrania wywiadów z guru biznesu oraz słowniczek podstawowych terminów. Taka konstrukcja ułatwia szybkie wejście w tematykę i redukuje frustrację, gdy w materiałach pojawiają się specjalistyczne pojęcia.

W efekcie kurs jest bardziej „żywy” niż typowe nauczanie oparte wyłącznie na tekście. Dzięki temu łatwiej zauważyć, jak język funkcjonuje w realnych wypowiedziach, jak brzmią argumenty oraz jakie sformułowania pojawiają się w kontekście biznesowym.

Aplikacja online Market Leader Vocabulary Trainer i trening słownictwa

W trzeciej edycji pojawia się nowa aplikacja online: Market Leader Vocabulary Trainer. Jej zadaniem jest ułatwianie zapamiętywania słownictwa, co w nauce Business English ma kluczowe znaczenie. Słownictwo biznesowe nie tylko musi być znane – ono musi być dostępne w odpowiednim momencie, gdy prowadzisz rozmowę lub przygotowujesz wypowiedź.

Aplikacja wspiera utrwalanie wyrażeń i pojęć w sposób, który pomaga zachować regularność. To szczególnie ważne, jeśli uczysz się równolegle z pracą lub studiami i potrzebujesz narzędzia, które pozwala wracać do materiału bez konieczności przygotowywania dodatkowych notatek.

W połączeniu z tekstami do czytania i słuchania oraz materiałami wideo otrzymujesz spójny system nauki: kontekst (artykuły i wywiady), rozumienie (słuchanie i oglądanie), a potem utrwalanie (ćwiczenia i trening słownictwa).

Dla kogo jest Market Leader Inter. 3ed. CD?

Market Leader Inter. 3ed. CD sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcesz rozwijać Business English w oparciu o aktualne źródła i realne, eksperckie podejście do tematów gospodarczych. Kurs jest ukierunkowany na osoby, które potrzebują języka do codziennych sytuacji w pracy: spotkań, negocjacji, prezentacji, dyskusji i wymiany informacji.

Jeśli zależy Ci na materiałach tworzonych przy współpracy z Financial Times, a także na nowoczesnych formach nauki (DVD-ROM, wideo, wywiady, trening słownictwa), ta edycja jest bardzo dobrym wyborem. Możesz wykorzystać ją zarówno w nauce samodzielnej, jak i w środowisku szkoleniowym.

Warto też zwrócić uwagę na wątki kulturowe – lekcje Business Across Cultures pomagają lepiej rozumieć kontekst komunikacji i uczą, jak mówić skutecznie w zróżnicowanym środowisku.

Cecha Wartość
Nazwa Market Leader Inter. 3ed. CD
SKU 5da63f4d3ef5
Cena 61.51 zł
Współpraca / źródła materiały przygotowane przy współpracy z Financial Times
Nowości w 3. edycji 100% nowe Case Studies, 100% nowe teksty do czytania (FT), 100% nowe teksty do słuchania (w tym wywiady do obejrzenia na DVD-ROM-ie)
Nowe lekcje Business Across Cultures – wpływ różnic kulturowych na komunikację biznesową
Załączniki multimedialne nowy DVD-ROM z filmami ze strony FT.com, ćwiczeniami do materiału wideo, nagraniami wywiadów z guru biznesu oraz słowniczkiem podstawowych terminów
Aplikacja online Market Leader Vocabulary Trainer – trening słownictwa

Jak wykorzystać kurs, by szybciej mówić pewniej po angielsku w biznesie

Żeby nauka przynosiła efekty, warto pracować nad kursem w rytmie, który łączy różne typy aktywności. W Market Leader Inter. 3ed. CD masz do dyspozycji materiały do czytania, słuchania oraz wideo, więc możesz budować rozumienie i reagowanie w praktyce. To szczególnie pomaga, gdy potrzebujesz języka do konkretnych sytuacji zawodowych.

Dobrym podejściem jest praca etapami: najpierw przejdź przez tekst lub nagranie, potem wykonaj ćwiczenia i dopiero na końcu utrwalaj słownictwo poprzez trening w aplikacji Market Leader Vocabulary Trainer. Takie połączenie kontekstu z powtarzaniem zwiększa szansę, że słowa i zwroty „wejdą” do aktywnego użycia.

Jeśli cenisz aktualność, to dodatkowy atut stanowią teksty oparte na Financial Times oraz filmy z FT.com. Dzięki temu język, którego się uczysz, jest osadzony w realnych tematach i stylu wypowiedzi spotykanym w świecie biznesu.

  • Case Studies z opiniami ekspertów wspierają dyskusję i argumentowanie.
  • Wywiady i wideo uczą rozumienia ze słuchu w naturalnych wypowiedziach.