Carpstyl sklep internetowy dla karpiarzy,
Menu
Strona głównaEko Sinker
SYGNALIZATORY BRAŃ GIZMO
1 079,90 zł 917,92 zł
POKROWCE ADAPTA SK-TEK
139,90 zł 118,92 zł
TORBA SK-TEK
299,90 zł 254,91 zł
STOJAK STANZ NA 4 WĘDKI
799,90 zł 679,92 zł
SONIK PODBIERAKI VADERX
269,90 zł 229,41 zł
Sonik Vaderx Pro 10000
379,90 zł 322,91 zł

Eko Sinker

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Ołów w glebie i wodzie, jako ciężki, toksyczny metal, nie może zostać usunięty bez konsekwencji. Rośliny pobierające składniki pokarmowe z gleby i wody otrzymują wraz z minerałami cząsteczki trującego ołowiu, które mogą  pojawić się w porażonym podłożu. W miarę trwania łańcucha pokarmowego ołów przenoszony jest również w organizmie roślin i zwierząt. Może teraz ktoś powie, że kilka ołowianych piłek, które zerwał w stawie, jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Nie bądźmy jednak indywidualistami i pamiętajmy, że nie łowimy sami nad wodą.

Firma ECO D&M SINKERS zaczęła zajmować się postrzeganiem tego problemu w 2015 roku. Przygotowanie mieszaniny i ogólny projekt stanowiły długofalowy postęp i rozwój aż do produktu końcowego. Głównym celem było opracowanie produktu, który byłby dostępny dla wszystkich entuzjastów wędkarstwa. Drugorzędnym celem była zmiana idei działalności środowiskowej i zastąpienie ładunków ołowiu betonem iw 100% podlegającym recyklingowi. W końcowej fazie powstał specjalny projekt, który spełnia warunki nawet najbardziej wymagającego wędkarza na różnych typach wód i wielokrotnym testowaniu wszystkich rodzajów obciążeń betonu ECO D&M .

Obecnie pracujemy nad tym, aby dostęp i zasięg naszych produktów był skuteczny i praktyczny dla wszystkich. I nie zapominajmy, że bycie organicznym to nie tylko kupowanie „produktów ekologicznych”. To zobowiązanie do zrównoważonego stylu życia na naszej planecie. 

...jest pusty

Wybierz walutę:
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.