Carpstyl sklep internetowy dla karpiarzy,
Menu
Strona główna

Ciekawostki o produktach

O produktach, które sprzedajemy można też pisać w ciekawy sposób. Postaramy się przedstawić różne patenty inne zastosowania tego co już znacie.
Pamiętajcie Pasja nie rutyna.

Karpiowanie nie musi być zabetonowane!!!

Ten artykuł dotyczy Was karpiarzy. 

Tworząc firmę Carpstyl miałem na celu zmianę przyzwyczajeń Polskich wędkarzy karpiowych. Od momentu gdy ta Pasja uderzyła mi do głowy widzę kilka firm, które na stałe zapisały się na naszym rynku. Oczywiście nie będę ich wymieniał z nazwy. Myślę, że każdy z Was zna te firmy. Nie będę też krytykował tych firm. Oczywiście osiągnęły one bardzo duży sukces i nikt im tego nie odbierze. Sukces jest efektem bardzo ciężkiej pracy, ogromnego wkładu finansowego i poświecenia. Doceniam to. Za tym sukcesem stali ludzie, którzy często poświęcali swój czas prywatny nieraz narażając się rodzinie. Tak robili to z Pasji.
Czasy się zmieniają rynek karpiowy bardzo szybko się rozwija. Ciężko czasami jest się w tym wszystkim połapać. Rozumiem to doskonale. Jako karpiarze chcemy nadążyć za rozwojem. Obawiam się, że to Syzyfowa praca. Nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkich nowości. Często na rynek trafiają rzeczy, które nie są nam potrzebne, ale podążając za modą musimy to mieć. Oczywiście wpatrzeni w to co wprowadzają liderzy czekamy na dzień premiery, by jako pierwsi TO mieć!!!
Gdy przychodzi paczka podnieceni oglądamy i nie możemy doczekać się kiedy będziemy mogli TO sprawdzić (pokazać się z TYM ) nad wodą. Znam to z autopsji. Kolejną czynnością jest zaniesienie TEGO do naszych karpiowych gratów i okazuje się, że w piwnicy się nie zmieści, w garażu też drzwi się nie domykają.
Tak właśnie wygląda nasza Pasja. Stawiając na znane firmy betonujemy nasz karpiowy świat. Inaczej mówiąc zakładamy sobie klapki na oczy. Nie dostrzegamy tego co w ogromie produktów może być perełką.
NIE OGRANICZAJ SWOICH MOŻLIWOŚCI!!!
Jako Carpstyl mamy doświadczenie, które pozwala na spojrzenie z boku i wyciągnięcie perełek z ofert, które co roku proponują nam wszystkie firmy. Dobrym przykładem jest tutaj sprowadzenie do Polski takich rewolucyjnych rozwiązań jak DOT SPOD (który obecnie produkuje na potrzeby jednej z największych firm) czy doskonałe ciężarki rzutowe ARC GEMINI. To nasza firma jako pierwsza wprowadziła je na polski rynek karpiowy. Cały nasz wolny czas poświęcamy na to by nasza Pasja nie była betonowa. Są kolejne pomysły, ale na razie ich nie zdradzamy, bo jesteśmy ostrożni, ale zapewniam, że jeżeli wypalą to będzie to kolejne rewolucyjne rozwiązanie, rewolucyjna idea. Robimy to dla Was!!!
Bo Pasja To Nie Rutyna!!!

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.